Blog Naish Polska


Kategorie: Wszystkie · Nowości Sprzętowe

Historia Robbiego Naisha na Kiteline

Naish Polska // 19.03.2020
Nasza zaprzyjaźniona ekipa z Kite Line w postaci Maćka Didy Didowicza wzięła tym razem na tapetę jedną z największych legend sportów wodnych - Robbiego Naisha. Miłego oglądania....więcej »

2020 - nowa dekada, nowe pokolenie zawodników Naisha, nowe wyzwania

Paweł Giżowski // 03.01.2020
Kilka dni temu rozpoczęliśmy 3 dekadę XXI wieku. To idealny moment aby powitać nowe młode super talenty w teamie Naisha, jak również kilku nowych członków zespołów Research & Development, Brand De...więcej »

Ewan Jaspan Behold & Sea video

Naish Polska // 22.12.2019
Dziś proponujemy Wam mały flashback video z lutego tego roku. Pełnometrażowy (jak na świat kitesurfingu) film z Ewanem Jaspanem w roli głównej. Ewan we współpracy z Alexandrem Lewis-Hughsem z Knot Fut...więcej »

Poznaj team Naisha na zawody Red Bull King of the Air 2020

Naish Polska // 15.12.2019
Kilka dni temu zostały zamknięte zgłoszenia na kultowe już zawody Red Bull King of the Air 2020 odbywające się w Republice Południowej Afryki. Bez wątpienia tegoroczna edycja zyskała chyba najwięcej r...więcej »

Bernd Roediger na podium Aloha Classic

Naish Polska // 11.12.2019
27 Października odbyły się na Ho‘okipa, Maui finały Aloha Classic. "Samuraj uderzył ponownie" - tak wykrzyczał na zawodach speaker, gdy Bernd Roediger zaliczył perfekcyjną 10 i zapewnił sobie 3 miejsc...więcej »

KEVVLOG³ #21: Riding the Same Wave

Naish Polska // 10.12.2019
"Przemierzaliśmy brzeg w poszukiwaniu wiatru i fal i znaleźliśmy! Uwielbiam pływać z moją siostrą. Kitesurfing to jej prawdziwa pasja, której oddaje się z całym zaangażowaniem i dedykacją. Myślę, że w...więcej »

Ricardo Campello w międzynarodowym teamie Naish'a

Naish Polska // 07.12.2019
Miło nam poinformować, że do międzynarodowego teamu Naisha dołączył właśnie Mistrz Świata Ricardo Campello!Ricardo urodził się w Brazylii, wychował w Wenezueli i jest jednym z najbardziej wszechstron...więcej »