Poznaj team Naisha na zawody Red Bull King of the Air 2020

Kilka dni temu zostały zamknięte zgłoszenia na kultowe już zawody Red Bull King of the Air 2020 odbywające się w Republice Południowej Afryki. Bez wątpienia tegoroczna edycja zyskała chyba najwięcej rozgłosu ze wszystkich. Niemałe zamieszanie wywołał brak kwalifikacji lub trafniej dyskwalifiacja Ewana Jaspana z teamu Naisha ze względu na pływanie w butach. Żaden inny zawodnik nie zasługiwał tak bardzo na udział w imprezie jak Ewan. Zresztą zobaczcie sami na jego zgłoszeniowym video.

Ewan Jaspan

Kevin Lageree

Kevin to triumfator zeszłorocznej edycji Red Bull King of the Air oraz jedyny zawodnik, który zwyciężał aż 3 razy w tych zawodach. W wygraniu Red Bull King of the Air oczywiście wydajnie pomaga mu jego ulubiony latawiec do Big Airu Naish Pivot. Poniżej małe podsumowanie jego najlepszych tricków z zeszłorocznych zawodów.

Stuart Downey (RPA)

Stuart to jeden z kilku lokalesów, którzy dostali się w tym roku do zawodów KOTA. Pochodzi z Durbanu (RPA) i głównie pływa w Kapsztadzie na spotach Kitebeach, Tableview i Macassar. Na codzień korzysta z latawców Pivot, Dash, Torch i deski Stomp 138. Zobaczcie jego entry video.

Clement Hout (Francja)

Kolejnym zawodnikiem Naisha, który dostał się do głównych zawodów Red Bull King of the Air jest zaledwie 17-letni Clement Hout. Ulubiony sprzęt Clementa to latawiec Naish Pivot, na którym regularnie przekracza 20 metrów wysokości skoku i deska Naish Monarch.

Ross Dilon-Player (RPA)

Kolejny lokales z Kapsztadu i kolejny zawodnik Naisha – Ross Dilon-Player. Zwycięzca niedawnego Red Bull Megaloop Chellange. Ross zyskuje nie tylko coraz większy rozgłos w świecie zawodów Big Air, ale jest również bardzo utalentowanym zawodnikiem freestyle oraz wave. Jego ulubiony set do skoków w stratosferę to Naish Pivot 9m2 + deska Motion 142cm. Ross znany jest ze swoich spektakularnych megaloopów z niezwykle nisko prowadzonym latawcem – zresztą zobaczcie poniżej.