O nas

Naish powraca do Polski! Po kilku latach nieobecności na naszym rynku, kultowa marka kite, wind, foil i sup powraca do Polski za sprawą dystrybucji firmy proSurf z Warszawy. proSurf od 2004 roku specjalizuje się w imporcie topowych marek związanych ze sportami wodnymi i reprezentuje na terenie Polski wiele czołowych firm z branży kitesurfingowej, wakeboardowej, stand up paddle, hydrofoil i innych. Dzięki temu możecie mieć pewność, że pozostanie z nami już na dobre.

Naish to legendarna marka z Hawajów założona w 1974 roku przez Robbiego Naisha – najlepszego zawodnika sportów wodnych wszech czasów. Robby ma na swoim koncie 24 tytuły Mistrza Świata, dominując przez wiele lat w windsurfingu i kitesurfingu. To jedyna marka na świecie z tak długim doświadczeniem w branży kitesurfingowej i tyloma sukcesami na koncie. W jej barwach pływała i nadal pływa niezliczona ilość najlepszych zawodników na świecie. W ciągu ostatnich lat do jej szeregów dołączyły też dwie zawodniczki z Polski – Justyna Śniady w teamie windsurfingowym i Helena Brochocka w teamie kite.

Teraz i Ty możesz dołączyć do wielkiej światowej społeczności Naisha wybierając jeden z topowych produktów tej marki. Zadzwoń do nas, a nasi eksperci doradzą Ci we wszystkich kwestiach sprzętowych lub odwiedź nas podczas licznych naszych testów sprzętu nad wodą. Aloha!