Naish Pivot 2020

Naish Pivot 2020 

Producent: Naish 


Naish Pivot to zwycięzca jednych z najbardziej prestiżowych zawodów kitesurfingowych na świecie - Red Bull King of the Air. Jego prowadzenie jest niezwykle precyzyjne, bezpośrednie a niezrównane osiągi sprawiają, że nawet początkujący poczuje się królem przestworzy. Idealnie nadaje się dla świeżo upieczonych adeptów kitesurfingu jak i światowej klasy zawodników. Wbrew pozorom, zarówno początkujący jak i najlepsi riderzy na świecie zawsze poszukują w latawcach tego samego: prostych skoków, pełnej kontroli podczas lotu, bezpośredniego czucia latawca na barze i w pełni przewidywalnej kontroli mocy

Naish Pivot to również najbardziej uniwersalny latawiec w całej naszej gamie. Ma niezwykle szeroki zakres wiatrowy, jednocześnie zachowując niezwykle bezpośrednie odczucia na barze i dynamiczne sterowanie w każdych warunkach od największych nawet fal po zupełnie płaską wodę. Od lat cieszy się niezrównaną na rynku reputacją najbardziej intuicyjnego sterowania na barze oraz ciasnym i szybkim skrętem - cechy, które w nowym modelu zostały jeszcze bardziej podrasowane.

Dzięki naszemu najmocniejszemu na rynku materiałowi Quad-Tex, Pivot jest jak rasowy lekkoatleta - czyste mieśnie bez zbędnego grama tłuszczu. I tak na przykład na łączeniu tub poprzecznych, gdzie klasyczne latawce ratują się panelami z grubego i ciężkiego dacronu my mogliśmy pozwolić sobie na zastosowanie Quad-Texu, który sprawia, że latawiec jest nie tylko znacznie lżejszy ale również bardziej wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Nasze opatentowane specjalne szycie tuby głównej jest tak wytrzymałe, że podczas testów skończyła się skala w urządzeniach pomiarowych.

Podczas gdy na sezon 2020 Naish Pivot stał się jeszcze bardziej dopracowany i zyskał wiele udoskonaleń, które jeszcze bardziej poprawiły jego osiągi, jest nadal wierny tym za co kochają go tysiące użytkowników na całym świecie i sprawiają, że jest jednym z najbardziej pożądanych latawców na rynku.