Ricardo Campello w międzynarodowym teamie Naish’a

Miło nam poinformować, że do międzynarodowego teamu Naisha dołączył właśnie Mistrz Świata Ricardo Campello!

Ricardo urodził się w Brazylii, wychował w Wenezueli i jest jednym z najbardziej wszechstronnych zawodników windsurfingowych na świecie. W swojej kolekcji ma już 3 mistrzowskie tytuły PWA Freestyle World Championship a teraz koncentruje się na dołączeniu do swojej kolekcji tytułu Mistrza Świata w Wave.

Campello szybko zyskał rozgłos od czasu kiedy jego rodzina przeprowadziła się z Brazylii do Wenezueli na wyspę Isla Margarita. Szybko wspinał się po drabince kolejnych szczebli kariery i jest autorem ponad 30 różnych manewrów.

“To niesamowite widzieć jak Naish wspiera zawody PWA, wierzy we mnie i cały team. Bycie częścią teamu Naisha było od zawsze jednym z moich największych marzeń. Jeszcze w zeszłym roku nie miałem żadnego sponsora, a dziś jestem w najlepszym teamie na świecie. Dzięki temu wsparciu myślę, że dokonamy niesamowitych rzeczy w nadchodzącym sezonie. Mój cel numer jeden to zostać Mistrzem Świata Wave 2020”.

Po zdobyciu Vice-Mistrzostwa w 2019 roku, Ricardo szybko zabrał się za przygotowania do sezonu 2020. Razem z całym teamem designerów udał się teraz na Maui aby rozpocząć treningi.