2020 – nowa dekada, nowe pokolenie zawodników Naisha, nowe wyzwania

Kilka dni temu rozpoczęliśmy 3 dekadę XXI wieku. To idealny moment aby powitać nowe młode super talenty w teamie Naisha, jak również kilku nowych członków zespołów Research & Development, Brand Development i Marketingu.

To również czas pożegnań i tak po prawie 20-latach współpracy chcemy serdecznie podziękować Kevinowi Langeree, który przez te wszystkie lata był nieodłączną częścią marki. Jak to podsumował Robby Naish: “Kevin był wspaniałym ambasadorem marki Naish jak również ogólnie całego sportu jakim jest kitesurfing. Jest moim serdecznym przyjacielem i życzymy mu wszystkiego najlepszego zarówno na wodzie jak i poza nią”.

Kevin to absolutny dominator zawodów Red Bull King of the Air, które wygrał aż 3 razy, oraz Mistrz Świata zawodów PKRA. Przez te wszystkie lata utrzymywał się na absolutnym topie pokazując jak ogromny potencjał mają latawce i deski kitesurfingowe Naisha. “Żegnamy go z mieszanymi uczuciami, jednak jednocześnie cieszymy się patrząc w przyszłość na nowe pokolenie naszych młodych zawodników i związane z tym nowe możliwości” dodał Scott Trudon – brand manager Naisha.

W sezonie 2020 Naish wzmocni się o kilku zawodników ze światowej czołówki – takich jak Christophe Tack – były Mistrz Świata w kitesurfingu i ścisła czołówka ostatnich zawodów GKA World Tour w Dakhli (Maroko). Christophe dołączy do czołowego zawodnika teamu Naish – Ewana Jaspana, który dopiero co wygrał prestiżowe zawody Kite Park League 2019. Ewan oczekuje teraz na zawody Red Bull King of the Air, a w sezonie 2020 będzie walczył o utrzymanie tytułu najlepszego zawodnika Kite Park League, na pewno zobaczycie też kilka editów video z jego udziałem jak również będzie brał czynny udział w procesie tworzenia nowego sprzętu.

Ponadto liczne grono zawodników z narodowych teamów awansowało do teamu international – oto lista poniżej. My oczywiście najbardziej cieszymy się z dołączenia do teamu Naisha naszej rodaczki Heleny Brochockiej!!! Gratulacje!!!

 • Ross-Dillon PlayerRPA – Mistrz 2019 Red Bull Megaloop, uczestnik 2020 Red Bull King of the Air
 • Stuart DowneyRPA – Zwycięzca 2019 Maui Kitefest Big Air, uczestnik 2020 Red Bull King of the Air
 • Stig Hoefnagel, Hollandia – uczestnik Dutch National Championship, Naish Team Europe
 • Cohan Van Dijk, Hollandia – Mistrz Junior Dutch National, Naish Team Europe
 • Helena Brochocka, Polska – 2019 KPL overall 3 miejsce, 2019 GKA Dakhla 3 miejce
 • Clement HuotFrancja – 2020 Red Bull King of the Air Wildcard Winner, Naish Team Europe
 • Antoine Mermet, Nowa Kaledonia – Mistrz 2018 Junior World Freestyle
 • Leo Verracchia, Australia – Mistrz 2019 Australian Junior Freestyle
 • Tom Seager, Anglia – Mistrz British Junior Freestyle, Naish Team Europe
 • Vetea Boersma, USA – 2019 Maui Kite Fest Big Air Runner Up, 2018 MKF Freestyle Champ
 • Tim Walsh, USA – zwycięzca 2018 & 2019 Maui Kite Fest Grom i2019 Hood River Junior Jam Freestyle

Z naszej strony niezmiernie cieszymy się, że jako firma proSurf.com.pl, począwszy od sezonu 2020 będziemy wyłącznym importerem marki Naish na Polskę. Naish to firma legenda. To jeden z najstarszych producentów sprzętu do kitesurfingu i windsurfingu i od lat ścisła czołówka zawoników kitesurfingowych, windsurfingowych, surfingowych oraz SUP. Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom, Naish szybko zyska w Polsce miejsce na jakie od lat zasługuje. Szykujcie się na testy podczas TEST DAYS Chałupy 6 w Boże Ciało oraz oczywiście wielki TEST TOUR sprzętu Kite, Wind, Wing, Foil, SUP przez cały sezon 2020! Aloha!

Paweł Giżowski

Zapraszam również do śledzenia naszych profili społecznościowych:

Oraz zapisania się do naszego newslettera.