Naish Psycho Nvision 2024

10999,00 13799,00 

Psycho Nvision Aluula to nowy synonim BIG AIR’u. To bezkompromisowa maszyna zaprojektowana aby łamać dotychczasowe standardy. To maszyna dla kitesurferów, którzy śmią zanurzyć się w nowy świat niemożliwych do tej pory osiągów i najbardziej innowacyjnych technologii premium. Naish Psycho Nvision umożliwia riderom na każdym niemal poziomie lepsze wyniki od zaraz. Dzięki bardziej pionowemu wybiciu do góry, wyższym skokom i dłuższym czasie w powietrzu.

Czytaj cały opis poniżej ↓

SKU: 20680 Kategorie: , ,
 

Opis

Premium rama latawca “Helium Frame” Aluula, sprawia, że tuba główna oraz poprzeczki są teraz znacznie cieńsze co w przypadku konstrukcji 5-tubowej znacznie przekłada się na szybkość loopów, większe przyspieszenie i jeszcze większe noszenie. Bez kompromisów w kwestii wytrzymałości, Psycho Nvision wykorzystuje Ripstop Quadtex czyli najmocniejszą i najsztywniejszą kratkę 4×4 na całym poszyciu latawca, aby zapewnić maksymalną trwałość i wytrzymałość.

Psycho Nvision Aluula to nowy wymiar zakresu wiatrowego, depoweru i lekkości konstrukcji. Dzięki postępowi w rozwoju materiału Aluula możliwe było stworzenie latawca, który jest nie tylko ultra lekki, ale również niesamowicie sztywny, stabilny w powietrzu, i niezwykle szybki generując jednocześnie moc, która przy tej szybkości była do tej pory nie do osiągnięcia. Całość dopełnia aerodynamiczny bridle, który dodatkowo zmniejsza opory powietrza i efektywność latawca.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na wodzie, nasz zespół R&D dokładnie wie, jak połączyć najnowocześniejsze materiały na rynku aby latawiec, który weźmiesz do ręki spowodował, że adrenalina zacznie buzować w Twoich żyłach. Podczas gdy inne firmy pojawiają się na rynku i znikają, a ich designerzy zmieniają pracę, w Naishu nieprzerwanie od 1974 roku Robby Naish (największa legenda sportów wodnych na świecie) dogląda codziennie wszystkich etapów projektowych. Wspólnie z projektantem Ewanem Jaspanem – młodszym o połowę Mistrzem Świata Kite Park i stałym bywalcem wielu podiów na świecie, oraz teamem inżynierów tworzą produkty, które przez ostatnie 3 dekady zapisały się złotymi zgłoskami w historii kitesurfingu.

Wykorzystanie najnowszej odmiany Aluuli, która charakteryzuje się wielokrotnie większą sztywnością sprawia, że każdy kiteloop zapewni Ci zupełnie inne doznania, a powrót do zenitu da Ci pewność i zaufanie aby jeszcze bardziej podnosić poprzeczkę swoich umiejętności i próbować tricków, które do tej pory wydawały Ci się niemożliwe. Wydaje się to jak cliché, ale ten latawiec na prawdę sprawi, że Twój progres będzie znacznie szybszy i lepszy niż kiedykolwiek dotąd.

Bez względu czy Twój cel to bicie kolejnych rekordów wysokości na dziennej tablicy wyników Woo, podejścia do pierwszych podwójnych kiteloopów, czy może pierwsze kroki z Big AiremPsycho Nvision zaprowadzi Cię na nowe wyżyny tego sportu. To wybór numer jeden naszych topowych zawodników Big Airowych.

Czy odważysz się odkryć w sobie prawdziwą naturę pogromcy przestworzy? Tylko Naish Psycho Nvision da Ci na to odpowiedź.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

6m2, 7m2, 8m2, 9m2, 10m2, 12m2

Producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naish Psycho Nvision 2024”