Naish Pivot S28 2024

5999,00 9599,00 

Nowy Naish Pivot S28 na sezon 2024 jest szybszy, lżejszy i ma jeszcze lepszy lift. To idealny latawiec zarówno dla początkujących jak i najbardziej zaawansowanych riderów, do big airu jak i zwykłego freeride’u.

  • Freeride // Big Air o wysokich osiągach
  • Lżejsza waga latawca
  • Nowe tipy Swift – lżejsze ale 30% mocniejsze
  • Przeprojektowane AR latawca
  • Podwójnie wzmacniana krawędź spływu
 

Opis

Naish Pivot 2024 S28 kite

Nowy Naish Pivot 2024 S28 to szwajcarski scyzoryk w naszej gamie. Idealny dla osób poszukujących latawca do wszystkiego. Pivot to nie tylko ikona Big Airu i 2-krotny zdobywca najbardziej prestiżowych zawodów King of the Air. To również wspaniały latawiec na codzień, do freeride’u, hydrofoila czy wave’u. Żaden inny latawiec Big Air na rynku nie może pochwalić się taką uniwersalnością.

Zmiany które wprowadziliśmy w tym roku ucieszą nie tylko wszystkich zawodników, ale również tych, którzy kochają Pivota za jego przystępność, którą tak bardzo chwalą sobie kursanci. W skrócie nowy Pivot 2024 jest łatwiejszy w prowadzeniu, szybciej skręca, ma lepszy hangtime i jeszcze bardziej polepszone swoje Big Air’owe DNA.

W tym roku każdy rozmiar Pivota 2024 został zaprojektowany oddzielnie i zoptymalizowany pod katem zastosowania danego rozmiaru. I tak większe rozmiary zyskały większe AR, co sprawia, że latawiec porusza się teraz bardziej na krawędzi okna wiatrowego, dzięki czemu jeszcze lepiej ostrzy pod wiatr i ma jeszcze lepszy hangtime. W połączeniu z głębszym profilem, Pivot zachował swój niesamowity dolny zakres. Również rozmiary 9, 10 i 11m2 zyskały większe AR, dzięki czemu latawiec jest jeszcze bardziej efektywny i dostarcza idealną moc nawet przy mniej idealnej technice pływania. Pivoty 7 i 8 mają dla odmiany płytszy profil, dzięki czemu przy mocnym wietrze jeszcze łatwiej jest utrzymać krawędź, a skoki są bardziej pionowe. Te rozmiary niezwykle szybko odzyskują noszenie po kiteloopach, czego zalet nie musimy chyba nikomu reklamować.

W tym roku, wing-tipy latawca zyskały nasz najmocniejszy na rynku Dacron o kratce 4×4 co spowodowało, że są one 30% mocniejsze niż poprzednio, jednocześnie redukując wagę. Po nieprzerwanych 10-latach na rynku, Pivot to nadal numer jeden wśród latawców Naisha jak i tysięcy kitesurferów na świecie.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

5m2, 6m2, 7m2, 8m2, 9m2, 10m2, 11m2, 12m2, 14m2

Wariant

, , , ,

Producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naish Pivot S28 2024”