Naish Boxer S27 2023

4599,00 9199,00 

Boxer idealnie nadaje się do foliowania, ale jego moc i sterowność sprawiają, że jest czymś więcej niż tylko wymarzonym latawcem dla foliowców, dostępnym w każdym rozmiarze. Zaprojektowany zarówno dla fanatyków foila, jak i wave riderów, Boxer jest latawcem jednostrumieniowym, najlżejszym latawcem w naszej ofercie i oferuje największy zakres rozmiarów od 2,8 m do 16 m. Materiał Quad -Tex ripstop jest wytrzymały jednocześnie zapewniając lekkość i zwrotność. Boxer zaskoczy Cię w każdych warunkach.

SKU: 19094 Kategorie: ,
 

Opis

CHARAKTERYSTYKA:
– Tkanina Quad-Tex Ripstop – tkanina Quad-Tex Ripstop to niezwykle wytrzymały materiał, tworzący mocną i sztywną osłonę. Quad-Tex wytrzymuje trudne warunki, zachowując jednocześnie wysokie parametry użytkowe przez długi czas.
– Szwy HT Plus – nić o wysokiej wytrzymałości wzmacnia krawędź wzdłuż szwu, umożliwiając pewne napompowanie latawca do wyższego ciśnienia w celu uzyskania lepszych osiągów podczas lotu.
– Formowane końcówki rozpórek – formowane końce rozpórek zapewniają dodatkowe wzmocnienia chroniące rozpórki przed naturalnym zużyciem.
– Łaty Aramidowe – zapewniają ochronę i wzmocnienie szwów na krawędzi.
– Jednopunktowy system pompowania – jednopunktowy system pompowania zapewnia szybkie i łatwe napełnianie i opróżnianie latawca.
– Rozpórka Luffa – zapewnia elastyczne ramy dla lepszej mocy.
– Anti-Stiction Window – zapobiega przywieraniu do wody, zapewnia łatwe, ponowne wstanie na deskę.
– Ukośny szew – rozprowadza napięcie latawca, zapewniając mocniejszy i lepiej wyważony latawiec
[split] https://youtu.be/Ig-OjZpOGQ4

Informacje dodatkowe

Rozmiar

2.8m2, 3.5m2, 4m2, 5m2, 6m2, 7m2, 8m2, 9m2, 10m2, 11m2, 12m2, 14m2, 16m2

Producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naish Boxer S27 2023”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *