Naish ADX S28 2024

3999,00 5299,00 

Najnowsze skrzydło wing Naisha na sezon S28 2024.

Aero-Dynamic-Xtreme w skrócie ADX. Naish ADX to kulminacja 5 lat prac badawczo-rozwojowych najlepszych designerów Naisha pod przewodnictwem legendy sportów wodnych Robbiego Naisha. To skrzydło, które jest niezwykle sztywne w swojej konstrukcji, zapewnia idealne ostrzenie pod wiatr ale jednocześnie jest lekkie i przyjemne w prowadzeniu. To konstrukcja, która przewyższa na każdej płaszczyźnie nasze wszystkie poprzednie modele wing-surferów oraz matadorów i sprawdzi się bez względu na Twój poziom zaawansowania czy styl jazdy.

Idealna harmonia pomiędzy rozpiętością skrzydła, długością tuby poprzecznej, głębokością profilu a kątem zakrzywienia tipów (dihedral) sprawia, że nie było jeszcze w naszej gamie tak idealnego skrzydła. Dlatego też daliśmy mu zupełnie nową nazwę ADX. Mocno napięte poszycie winga w kombinacji z płytkim profilem daje niezwykle dużo mocy z każdego metra kwadratowego materiału. Nawet ciężsi riderzy spośród nas docenią niezwykłą moc, która od razu pozwoli im wzbić się w lewitację i dostarczy stałej mocy podczas dalszego pływania.

Lekka ale zarazem solidna konstrukcja ożebrowania w kształcie litery T zapewnia sztywność i moc w środkowej sekcji skrzydła zapewniając idealny balas podczas pływania. Ripstop jakości 50D nano jest niezwykle odporny na rozciąganie i uszkodzenia sprawiając, że ADX wytrzyma każdą sesję w najtrudniejszych nawet warunkach. Całość dopełniają dwie aluminiowe sztywne rączki, które sprawiają, że pompowanie staje się bułką z masłem, a niekończące się sesje na wodzie – czystą przyjemnością.

 

Opis

Informacje dodatkowe

Rozmiar

2.0m2, 2.5m2, 3.0m2, 4.0m2, 4.5m2, 5.0m2, 5.5m2, 6.0m2, 7.0m2, 3.5m2

Producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naish ADX S28 2024”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *