Oferta dla szkółek kitesurfingowych

Jesteś właścicielem szkółki kitesurfingowej? Chcesz mieć niezwodny sprzęt z najmocniejszym materiałem na rynku Quad-Tex w niezwykle atrakcyjnej cenie? 

Skontaktuj się z nami! Otrzymasz od nas zupełnie gratis set latawców na testy, tak aby Twoi instruktorzy mogli się zapoznać jak fantastyczne są nasze latawce do szkoleń oraz pływania. W międzyczasie przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę szkółkową, na którą zniżki opracował sam Robby Naish. Nawet my nie mamy tak fantastycznych cen, jakie możesz otrzymać w naszej ofercie jako współpracująca szkółka kitesurfingowa!

Oferta dla instruktorów

Jesteś instruktorem kitesurfingu i poza zajęciami chciałbyś pływać na jednych z najlepszych latawców na świecie? Skontaktuj się z nami!

Oferta dla zawodników

Od lat Naish wspiera najbardziej utalentowanych zawodników na świecie. Często zaczynają oni swoją międzynarodową karierę właśnie od teamu lokalnego. Jeżeli kitesurfing to całe Twoje życie i już niebawem świat się o Tobie dowie, skontaktuj się z nami! Być może właśnie Ty będziesz wkrótce w jednym z najbardziej prestiżowych teamów zawodników na świecie!

Oferta dla ambasadorów

Jeśli kitesurfing to Twoja pasja, spędzasz dużo czasu na spotach i lubisz dzielić się informacją, to nawet jeżeli Twoim skokom trochę brakuje do Kevina Langeree nie wahaj się z nami skontaktować.