Naish NAISH WING-SURFER 4.0 Complete - orange 2020

Naish NAISH WING-SURFER 4.0 Complete - orange 2020 

Producent: Naish 


Dla kogo?

Wing surfer jest idealny dla wszystkich fanów sportów wodnych poszukujących nowych wrażeń.

Jak to działa?

Skrzydło Naish Wing-Surfer działa jak skrzyżowanie żagla windsurfingowego i latawca do kitesurfingu. Przy jego pomocy możesz pływać bez wysiłku na zwykłej desce Stand-Up Paddle lub SUP-Foil.

Dlaczego Wing-Surfing to przyszłość sportów wodnych?

Wing-surfing to niesamowite połączenie kitesurfingu, windsurfingu i foilsurfingu. Z powodzeniem możesz go wykorzystywać do napędzania każdego typu deski SUP lub bardziej wypornych desek kite-foil i surf-foil.

Wing-Surfer to połączenie żagla windsurfingowego z latawcem do kitesurfingu eliminując jednocześnie wszystkie zbędne elementy jak linki, bary, bomy, maszty i stopki. Nasz wing wykorzystuje najbardziej zaawansowane materiały na rynku znane z naszych topowych latawców jak np. 4-rdzeniowy materiał Quad-Tex oraz najbardziej ekskluzywny dacron Teijin na tubie głównej i tubach poprzecznych zapewniając niezwykle sztywną, wytrzymałą i lekką konstrukcję.

Wing-Surfer to połączenie najwyższych osiągów z najwyższą prostotą użytkowania. Naish One Point Inflation System dzięki zintegrowanemu systemowi pompowania pozwala niezwykle szybko napompować całe skrzydło przy pomocy jednego wentyla, a duża ilość rączek, strategicznie umieszczonych na całej długości tuby poprzecznej zapewnia niezwykle wygodne użytkowanie.

Testując wiele rozmiarów skrzydeł, stwierdziliśmy że nie ma bardziej uniwersalnego rozmiaru jak 4m2. Ten rozmiar zapewnia wystarczająco dużo mocy do wprawienia w ruch deski SUP przy najmniejszym nawet podmuchu wiatru jak również wystarczająco dużo mocy aby wprowadzić w lewitację deski foil już przy 12 węzłach.

Lekko wyprofilowana konstrukcja zapewnia równomierny przekaz mocy łatwy do kontrolowania w każdych warunkach. Zintegrowane zapięcia na rzepy pozwalają przyczepić skrzydło do deski w przypadku flauty. Wing-Surfer pakuje się do niezwykle małego plecaka - wielkością nie odbiegającego od plecaka szkolnego, a duży wentyl pozwala spuścić powietrze w oka mgnieniu.


Produkt na zamówienie
Wybrany produkt jest dostępny na zamówienie 2999.00